فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

چاپ مقاله isi : یکی از مسائل مهم در دوران تحصیلات تکمیلی ، استخراج مقاله و چاپ مقاله در ژورنال های معتبر است . چاپ مقاله علمی در نشریات مطرح در جوامع علمی ، نشان دهنده این است که دانشجو آنقدر در رشته و تخصص خود مهارت و علم دارد که میتواند علم خود و یافته های خود را در سطح  بین المللی منتشر کند .

چاپ مقاله isi

از جمله سازمان ها و نهاد هایی که به مقالات درجه علمی اعطا می کنند و به آن ها اعتبار بین المللی می بخشند ، می توان به موسسه isi ، isc و اسکوپوس اشاره کرد.

تایید شدن مقالات از سوی این نهاد ها و چاپ شدن آن ها در مجلات معتبر اعتباری ویژه به نویسندگان مقاله می بخشد و مزایای بسیاری را برای ان ها در پی خواهد داشت.

مزایای چاپ مقاله isi

چاپ مقاله آی اس آی برای تهیه کنندگان آن ها دارای مزایای بسیاری است ، از جمله این مزایا می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  1. ارتقای رتبه برای آن دسته از اساتیدی که مایلند جزء هیات علمی دانشگاه ها باشند.
  2. کمک برای دفاع از پایان نامه در مقطع دکتری.
  3. ارتقا رتبه شغلی در برخی از مشاغل  دولتی و خصوصی .
  4. کمک به تقویت رزومه جهت استخدام شغلی
  5. دریافت دو نمره پایان نامه برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد.
  6. تقویت رزومه علمی در مصاحبه دکتری.
  7. تقویت رزومه علمی و پژوهشی برای پذیرش در دانشگاه های معتبر.
  8. دریافت بورسیه برای تحصیل در دانشگاه ها .

بنابراین دانشجویان و محققانی که در رزومه تحصیلی خود ، مقالات علمی isi و isc و مقالات علمی پژوهشی و… دارند ،سریعتر و راحت تر میتوانند بورسیه دانشگاه های معتبر جهانی را دریافت نمایند و همچنین در استخدام ادارات دولتی و یا خصوصی و یا هیئت علمی دانشگاه ها و پذیرفته شدن در مقاطع دکتری و… شانس بیشتری را دارند . /چاپ مقاله isi /

چاپ مقاله isi و چاپ مقاله isc و چاپ مقاله اسکوپوس

موسسه پیشگامان مسیر دانش، با سه سال تجربه بین المللی ، به صورت کاملا تضمینی و در مدت زمان کمتر از یک ماه ، مقالات شما را در ژورنال های فارسی و یا انگلیسی مورد تایید وزارت علوم تحت نمایه های isi, isc و علمی پژوهشی و… به چاپ میرساند .

ما با همکاری متخصصان و کارشناسان خود در دپارتمان های پذیرش مقاله و چاپ مقاله ، مشاوره و انجام پایان نامه ارشد ، کارشناسی ارشد و رساله دکتری ،استخراج کتاب و استخراج مقاله از پایان نامه ، ترجمه تخصصی کتب و مقالات و… آماده همکاری و ارائه خدمات به شما میباشیم .

جهت ارتباط با کارشناسان و متخصصان ما و همچنین مشاوره و یا ثبت سفارش چاپ مقاله و هزینه چاپ مقاله ، با ما تماس بگیرید و یا با تکمیل فرم زیر کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت .

نام و نام خانوادگی

شماره تماس

شماره همراه

آدرس پست الکترونیکی شما

خدمت موردنظر

 استخراج مقاله ترجمه حرفه ای ویرایش مقاله پذیرش مقاله ISI پذیرش مقاله ISC پذیرش مقاله pubmed پذیرش مقاله scopos خدمات بسته طلایی

آپلود فایل

روش آشنایی شما با سایت

شرکت تامسون رویترز یکی از بزرگترین شرکت های چند ملیتی رسانه های گروهی است که دارای زیر مجموع های هستند. یکی از این زیر مجموعه ها  Web of science می باشد که یک نمایه بر استناد علمی است که به وسیله تامسون رویترز تاسیس شده است . در حالت کلی و عامیانه مقالاتی را که در این پایگاه ها جمع آوری می شود  isi  می گویند.

مقاله isi ( چاپ مقاله ای اس ای )

تعریف ای اس ای : در اصل این واژه متعلق به سازمان هایی است که به مقالات علمی اعتبار سنجی می دهند. در واقع ای اس ای معیاری برای سنجش اعتبار یک مقاله علمی می باشد که اعتبار جهانی دارد. همان طور که وزن را با کیلوگرم اندازه گیری می کنند و کیلوگرم یک واحد سنجش برای وزن است ، مقالات علمی نیز واحد های اندازه گیری و اعتبار سنجی برای خود دارند که آی اس آی یکی از معیارهای سنجش مقاله در سطح جهانی است.

 ISI خدمات مربوط به پایگاه‌های داده، فهرست کتاب‌ها و مقالات را ارائه می‌دهد. به‌طور اختصاصی این خدمات نمایه‌سازی نقل‌قول‌ها و تحلیل آنها است که توسط خود گارفیلد پایه‌گذاری شده است، این خدمات شامل نگهداری داده‌ ها و نقل‌ قول ‌های مقالات هزاران نشریه دانشگاهی است. /چاپ مقالهisi

موسسه اطلاعات علمی در طی هر سال جدید تمامی مجلات انگلیسی زبان را بررسی می کند  و براساس معیارهایی که وجود دارد  تعدادی نشریه را به عنوان نشریه های معتبر سال اعلام می کند که نام های این نشریه ها ممکن است در طول سال های متوالی متفاوت باشد و یا ممکن است اگر نشریه ای در سال جدیدمورد تائید قرار گرفت در سال آینده در لیست نشریه های معتبر قرار نگیرد.

لیست مجلات isi

برای اینکه مجلاتی در لیست isi قرار بگیرد باید مراحل ارزیابی  استاندارد را به درستی طی کند و تمام استاندارد های لازمه را داشته باشد. از جمله عواملی که باید آنها را رعایت کرد عنوان مقالات، چکیده و کلمات کلیدی باید به زبان انگلیسی باشد همچنین توصیه می شود که منابع نیز به زبان انگلیسی نوشته شوند. هر چقدر مقاله شما با کیفیت بالاتری نوشته شده باشد شانس شما برای اینکه مقاله شما به چاپ برسد بسیار بالاتر است./چاپ مقاله isi/

البته در کشور ما ثبت مقاله در ای اس ای برای دانشجویان مقاطع تحصیلی و افرادی که می خواهند رزومه علمی خود را بالا ببرند بسیار مهم و حائز اهمیت است.

نکات چاپ مقاله isi

اما به این نکته هم باید توجه داشته باشیم برای اینکه در لیست isi  قرار بگیریم تمامی عوامل ذکر شده مورد بررسی قرار می گیرد و به یک عامل بستگی ندارد. زمانیکه تمام عوامل بررسی شد یک امتیاز کلی به این مجلات داده می شود که با دادن امتیاز مجاز نام مجله شما در فهرست ای اس اس قرار می گیرد.

همچنین شما در حین نگارش مقاله باید به این موضوع دقت کنید که برای درج مقاله در ای اس ای باید پژوهش علمی به روش صحیح و درست نگارش شود و همیشه این موضوع را به خاطر داشته باشید که نوشتن صحیح و رعایت مقاله نویسی از موضوعی که انتخاب می کنید بسیار با ارزش تر و مهم تر است زیرا اگر بهترین موضوع را انتخاب کنید و نتوانید نگارش درست و درک درستی از آن را انتقال دهید این مقاله فاقد ارزش علمی می باشد و برای داوران از اهمیت خاصی برخوردار نیست.

زیرا داوران این مجلات از داوران نام آشنای علمی هستند و از درجه و مرتبه بالای علمی برخوردار هستند و نظرات آنان برای ثبت مقاله شما بسیار مهم است.

چاپ مقاله علمی پژوهشی

مقالات علمی پژوهشی یا همان پژوهشنامه به مقاله ای گفته می شد که بر پایه پژوهش های توصیفی یا آزمایشی انجام گیرد. مقالات علمی پژوهشی داخلی اغلب در مجله های تخصصی مرتبط با آن پژوهش اکسپت و چاپ می گردد. در این نوع مجلات رعایت اصل اختصار و خلاصه نویسی در تدوین مقالات بسیار ضروری است. چاپ مقاله علمی پژوهشی هر چند از نظر اعتبار بین المللی جایگاهی پایین تر از مقالات isi و isc و scopus دارند، لیکن در کشور ما از جایگاه بسیار بالایی برخوردار هستند.

شما با داشتن لیست مجلات ISI ؛ ISC و علمی پژوهشی ، داخلی می توانید مجله ای معتبر و متناسب با رشته خود برای چاپ مقاله در آن را بیابید:

لیست مجلات ISI

 لیست مجلات معتبر داخلی به تفکیک رشته و ارزیابی آنها

لیست مجلات ISC