پرداخت هزینه چاپ مقاله

پرداخت های بین المللی
پرداخت از طریق کارت اعتباری

خدای سبحان را سپاسگزاریم و سر به آستان پرمهرش می ساییم که توفیق داد تا جهت ارائه خدمات بهتر به شما فرهیختگان، نخبگان و فرزانگان با تلاش مجموعه پیشگامان مسیر دانش و دستیابی به آخرین یافته های علمی روز می کوشید تا نیازهای جامعه بشری را برطرف نمایید.
یکی از مشکلاتی که همیشه محققیق و پژوهشگران با آن مواجه بودند ، پرداخت هزینه مقالاتبدلیل تحریم های بانکی امکان انجام حواله های بین المللی، داشتن کارت های اعتباری و انجام پرداخت های آنلاین برای ایرانیان وجود ندارد. تحریم ها باعث شده است که در پرداخت هزینه خرید کتاب، مجله و مقاله با مشکل مواجه شویم. همچنین پرداخت هزینه ثبت نام مقاله، هزینه داوری سریع و هزینه چاپ مقاله جزء مواردی است که پژوهشگران را با مشکل مواجه ساخته است.

در تیم پیشگامان مسیر دانش تلاش شده است تا محدودیت ها حذف گردد و پژوهشگران ایرانی در پرداخت هزینه های بین المللی محدودیتی نداشته باشند. در موسسه پیشگامان مسیر دانش هر نوع پرداختی قابل انجام است.

در زیر با کلیک بر روی “نمونه سندهای پرداخت” می توانید، رسید سه حواله انجام شده را مشاهده نمایید .

pay1 pay2 pay3

مبلغ نمونه سند پرداخت (1)، 400 دلار می باشد. این پرداخت از طریق حساب PayPal ما نیز از طریق کارت های اعتباری پیشگامان مسیر دانش انجام شده است.
مبلغ نمونه سند پرداخت (2)، نیز 100 دلار می باشد. این پرداخت نیز از طریق کارت های اعتباری پیشگامان مسیر دانش انجام شده است.

بسیاری از مجلات حساب های PayPal، Visa و دیگر حساب های الکترونیکی ندارند و از نویسندگان می خواهند هزینه چاپ مقاله را بحساب بانکی آنها واریز نمایند. اینگونه پرداخت ها فقط از طریق مراجعه مستقیم به بانک های بین المللی قابل انجام است. این نوع حواله تنها در دانشیار انجام می شود.

مبلغ نمونه سند پرداخت (3)، با مبلغ 150 دلار، با مراجعه مستقیم به بانک و تکمیل سند واریز انجام شده است.

با انجام هر حواله، تاییدیه حواله /پرداخت نیز از سوی تیم پیشگامان مسیر دانش صادر می شود. این تاییدیه قابل ارائه به دانشگاه است.

نحوه ثبت سفارش:

گام 1: تکمیل فرم ثبت سفارش و ارسال به پیشگامان مسیر دانش و یا ارسال اطلاعاتی که از سوی مجله دریافت شده است به ایمیل موجک.
گام 2: درخواست شما ظرف حداکثر 24 ساعت بررسی می شود و پیش فاکتور که شامل هزینه و مشخصات حساب بانکی پیشگامان مسیر دانش است، صادر می گردد.
گام 3 معادل ریالی را به حساب بانکی پیشگامان مسیر دانش واریز نمایید و واریز مبلغ را اطلاع دهید.
گام 4 حواله طی 24 ساعت انجام می شود و رسید بانکی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

توضیحات مهم:

• بدلیل تغییرات نرخ ارز هر پیش فاکتور فقط 36 ساعت اعتبار دارد. در صورتیکه درخواست خود را به موجک ارسال نمودید و پیش فاکتور صادر گردید و واریز معادل ریالی طی 36 ساعت انجام نشد، مجددا، جهت دریافت پیش فاکتور، اقدام نمایید.
• کلیه پرداخت هایی که از طریق کارت های اعتباری انجام می شود، طی 12 تا 36 ساعت قابل انجام است.
• در صورتیکه مجله حساب PayPal نداشته باشد، هزینه چاپ مقاله، بصورت مستقیم و از طریق مراجعه به بانک پرداخت خواهد شد. چنین پرداخت هایی طی 48 ساعت انجام می شود. توجه داشته باشید که بانک ها در روز یکشنبه حواله های بین المللی انجام نمی دهند.
• در صورتیکه سوالی درخصوص نحوه انجام حواله دارید، با ما تماس بگیرید (ایمیل/تلفن).

شرایط ویژه:
1. پشتیبانی آن لاین ۲۴ ساعته
2. مشاوره رایگان
3. کاهش زمان با توجه به نیاز شما

لطفا دقت نمایید: شما میتوانید از طریق فرم زیر، فایل توضیحات و مستندات خود را ارسال نمایید. اگر پسوند فایل شما غیر از doc و PDF می باشد و یا حجم فایل زیاد است، فایل خود را مستقیما به آدرس ایمیل زیر فرستاده تا در اسرع وقت برآورد هزینه و زمان به اطلاع شما برسد.

mojakresearch@gmail.com

نکته بسیار مهم: لطفا در وارد کردن صحیح آدرس ایمیل خود بسیار دقت نمایید. به محض ارسال سفارش، یک ایمیل تائید به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که نشانه دریافت سفارش شما توسط موسسه است. در صورتی که این ایمیل را دریافت نکردید، به احتمال بسیار زیاد، آدرس ایمیل خود را به اشتباه وارد نموده اید.

توجه:
اگر در خصوص نوع حواله و شیوه های پراخت هزنیه ژورنال اطلاعاتی ندارید ایمیل ژورنال را عینا همراه با درخواست خود مبنی بر واریز هزینه برای ما ارسال کنید  سپس هزینه و نوع خواله اعلام می شود .ضمنا می توانید ادامه مراحل تا اخذ پذیرش نهایی را بدون کارمزد به ما بسپارید تا ریسک به شدت کاهش یابد.

نام و نام خانوادگی

شماره تماس شما

آدرس پست الکترونیکی شما

شماره همراه

نوع حواله درخواستی شما

 حواله پی پال (PayPAl) وسترن یونیون (Western Union) حواله بین بانکی

مبلغ با ذکر نوع ارز ( مثال 100 یورو)

آپلود فایل