فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

ثبت سفارش

ثبت سفارش سایتیشن :  گوگل اسکولار عمومی ترین موتور کاوش گوگل است، به‌طوری‌که روش ساده‌ای برای جستجو در متون علمی فراهم می‌کند.

با استفاده از این ابزار می‌توانید رشته‌ها و منابع بسیاری از قبیل مقالات، پایان‌نامه‌ها، کتاب‌ها، چکیده‌ها و غیره از ناشران علمی، جوامع حرفه‌ای، واسپارگاه های (ریپازیتوری) پیوسته، دانشگاه‌ها و سایر وبگاه‌ها را از یک مکان جستجو نمایید. گوگل اسکولار کمک می‌کند تا آثار و منابع مرتبط درزمینه پژوهش خود را در دنیای پژوهش بیابید.
یکی از امکانات ویژه گوگل اسکولار Google Scholar Citation است که به نویسندگان امکان می‌دهند تا صفحه شخصی خود را ایجاد کنند، مقالات خود را اعم از فارسی و انگلیسی مشاهده نمایند و مهم‌تر اینکه می‌توانند استنادات به مقاله‌های خود را ردیابی نمایند.

چگونه آمار سایتیشن مقاله خود را بالا ببریم؟

همچنین این امکان به محاسبه H-Index بر اساس تعداد مقالات و استنادات و رسم نمودار می‌پردازد. شما می‌توانید مقالات را هم به‌طور خودکار و هم‌دستی وارد صفحه شخصی خود نمایید. هنگامی‌که گوگل اسکولار استناد جدید به مقاله شمارا بر روی وب پیدا می‌کند به‌طور خودکار میزان استنادات روزآمد می‌شود.

بعضی مواقع شما به مقالاتی برخورد میکنیم که در عین کیفیت بالای علمی، سایتیشن زیادی ندارند و به همین دلیل محققان دیگر هم به آن مقالات توجه زیادی نمیکنند. گاها نویسندگان و پژوهشگران برای  اینکه سایتیشن مقاله های خودتان رو بالا ببرید نیاز دارند تا مقالاتشون توسط مقالات دیگر پژوهشگران مورد ارجاع قرار بگیرد. کارشناسان تیم موجک به شما کمک می کنند تا تعداد سایتیشن های مقالات ارزشمند خود را در مقالات مرتبط و ارزشمند دیگر بالا ببرید.

ثبت سفارش سایتیشن

اطلاعاتی بیشتر در خصوص سایتیشن:

اگر در مقاله تان از رفرنس های بیشتری استفاده کنید این احتمال وجود دارد که نویسندگان مقالاتی که شما به آن ها استناد داده اید نیز به مقاله شما استناد بدهند.

خود استنادی نیز یکی از راه هایی است که می توان برای افزایش استناد به مقاله هایی که قبلاً نوشته اید به کار ببرید. اما باید توجه داشته باشید که واقعاً موضوع مقالات به هم مرتبط باشد و بی دلیل نام مقاله خود را در رفرنس ها اضافه نکرده باشید. زیرا این کار از طرف مجلات تخلف محسوب می شود و عواقب خود را دارد. اما نگران نباشید.

پژوهش ها نشان می دهند که خود استنادی در اولین سال های بعد از پذیرش مقاله و  چاپ مقاله بیشتر می باشد و به مرور زمان کمتر می شود. در حالی که استنادات دریافتی از دیگران در سال های اولیه پس از انتشار کمتر و در سال های بعد بیشتر می شود که البته بی ارتباط با زمینه و موضوع مقاله نیست و به آن وابسته است.

تعداد نویسندگان و زبان مقاله تأثیری در گرفتن استنادات بیشتر ندارد ولی شهرت نویسنده اول مقاله ممکن است تأثیرگذارباشد. اما توجه کنید که نوع مقاله بی تأثیر نیست و مقالات مروری بیشتر از original article استناد می گیرند.

استفاده از عنوان مناسب برای مقاله بسیار حائز اهمیت است. عنوان مقاله باید کوتاه و قابل فهم باشد و تا حد امکان از اسم های جغرافیایی استفاده نگردد.

تاثیر مجلات معتبر در کسب استناد بیشتر :

ارسال مقالات به مجلات معتبر و معروف، با شاخص تاثیر بالا باعث مشاهده پذیری بیشتر و در نتیجه کسب استناد بیشتر می شود. یک مطالعه نشان می دهد که درصورتی که مقالات به زبان انگلیسی و در مجلات معتبر منتشرشوند، استنادات بیشتری دریافت خواهند کرد. همچنین مقالاتی که در شماره های اولیه یک نشریه منتشر می شوند و مقالات طولانی تر استنادات بیشتر دریافت می کنند.

یکی دیگر از عوامل موثر بر دریافت استنادات بیشتر، مشاهده شدن مقالات یک پژوهشگر می باشد. به عبارت دیگر هر چه مقالات یک پژوهشگر بیشتر در معرض دید دیگران باشد احتمال دیده شدن و گرفتن استنادات بیشتر میشود. بدین منظور می توان با موسسات و دانشگاههای ملی و بین المللی همکاری نمود. یا چاپ مقالات به صورت Open access باعث بیشتر دیده شدن و اخذ استنادات می شوند. همچنین می توانید با ورود به وبسایت ها و شبکه های اجتماعی مثل Google Scholar Citation یک پروفایل شخصی برای خود بسازید و مقالات و تحقیقات خود را در صفحه شخصی خود وارد کنید تا در دسترس دیگران قرار بگیرد.

توضیحات دیگر درباره افزایش سایتیشن :

  1. تحویل به موقع سفارشات بدون تاخیر می توان زمان را با توجه به نیاز شما کاهش داد.
  2. در صورتی که تعداد ارجاعات و سایتیشن مد نظر شما بیشتر از 30 مورد باشد مشمول تخفیف ۱۰ در صدی می شود.
  3. تضمین در خدمات ما و عودت هزنیه در صورت عدم درج سایتیشن

نکات قابل توجه در خصوص افزایش سایتیشن :

  1. امکان رفرنس دهی و درج سایتیشن برای مقالات که تمام نوسنده های ان غیر ایرانی است وجود دارد که می تواند برای نویسندگان جالب باشد
  2. غالبا ارجاع دهی مقالات شما در مقالات نویسندگانی صورت می گیرد که قرار است مقالات انها در اسکوپوس نمایه شود یعنی علاوه بر نمایه گوگل اسکولار حتما نمایه اسکوپوس هم دارد و شما در دیتا بیس معتبر اسکوپوس هم مقاله شما ارجاع می خورد که بسیار با ارزش است چرا که ارزیابی پژوهشگران در دنیا بر اساس ارجاعات در اسکوپوس انجام می شود بنابراین شما با این کار هم ارجاعات خود در اسکوپوس را افزایش می دهید و هم گوگل اسکولار که قابل توجه است

شرایط ویژه افزایش سایتیشن :

  1. پشتیبانی آن لاین ۲۴ ساعته
  2. مشاوره رایگان
  3. کاهش زمان با توجه به نیاز شما

لطفا دقت نمایید: شما میتوانید از طریق فرم زیر، فایل توضیحات و مستندات خود را ارسال نمایید. اگر پسوند فایل شما غیر از doc و PDF می باشد و یا حجم فایل زیاد است، فایل خود را مستقیما به آدرس ایمیل زیر فرستاده تا در اسرع وقت برآورد هزینه و زمان به اطلاع شما برسد.

mojakresearch@gmail.com

نکته بسیار مهم: لطفا در وارد کردن صحیح آدرس ایمیل خود بسیار دقت نمایید. به محض ارسال سفارش، یک ایمیل تائید به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که نشانه دریافت سفارش شما توسط موسسه است. در صورتی که این ایمیل را دریافت نکردید، به احتمال بسیار زیاد، آدرس ایمیل خود را به اشتباه وارد نموده اید.

نام و نام خانوادگی

شماره تماس

شماره همراه

آدرس پست الکترونیکی شما

خدمت موردنظر

 افزایش سایتیشن ویرایش مقاله ترجمه حرفه ای استخراج مقاله پذیرش مقاله ISI پذیرش مقاله ISC پذیرش مقاله pubmed پذیرش مقاله scopos خدمات بسته طلایی

آپلود فایل

کجا ثبت سفارش سایتیشن انجام دهید؟

چگونه ثبت سفارش سایتیشن انجام دهید؟

هزینه ثبت سفارش سایتیشن چقدر است؟

راه های ثبت سفارش سایتیشن چیست؟

چرا ثبت سفارش سایتیشن اینقدر مهم است؟

تاثیر ثبت سفارش سایتیشن در مقالات و امتیاز ها چگونه است؟

این سئوالات در رابطه با ثبت سفارش سایتیشن و بیشتر از این را می توانید از گروه پژوهشی پیشگامان مسیر دانش جویا شوید.